До уваги депутатів районної ради - 22 листопада 2019 року пленарне засідання 50 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання п’ятдесятої (позачергової) сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 22 листопада 2019 року о 10:00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

22 листопада о 9:30 працюватимуть постійні комісії:
    - Постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування
    - Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та екології
    - Постійна комісія з питань підприємництва та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району

До уваги членів Президії районної ради!

22 листопада 2019 року о 9:45 відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
    Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.