21 листопада – День Гідності та Свободи

3a7dc35e545a03e34dfca2b8f1db120c XL    21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Українці довели, що є народом, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої країни, і ми, українці, продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи…

За право самостійно обирати своє майбутнє, майбутнє свої держави український народ заплатив надто високу ціну і сьогодні продовжує боротися за цілісність і незалежність власної країни. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави. Тож, ніколи ми не забудемо про тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України, заради нашого з вами майбутнього.
    Миру, добра та злагоди всім вам, шановні земляки! Хай береже Господь усіх нас, наших близьких, нашу рідну Михайлівщину та вільну і незалежну європейську державу - Україну!
    Тож сьогодні, з нагоди Дня Гідності та Свободи, представники трудових колективів, громадські активісти, учнівська молодь та просто небайдужі жителі селища зібралися біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, щоб покласти квіти.