Депутатський день

123456789    Сьогодні в районній раді відбувся депутатський день. Перед початком пленарного засідання пройшли засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань  економічного розвитку, бюджету та планування,  з питань підприємництва та  управління об’єктами спільної власності  територіальних громад району та з питань агропромислового комплексу та екології
Членами постійних комісій розглядались питання черги денної п’ятдесятої  (позачергової) сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання.
    Перед початком пленарного засідання відбулось засідання Президії районної ради.
      Після засідань постійних комісій та Президії депутати зібралися в сесійній залі, де під головуванням голови районної ради Сергія Передерія відбулось пленарне засідання. В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації Олександр Стулень, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Спасська, керівники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, представники преси.
      В сесійному залі були присутні  22 депутата районної ради.

Першими питаннями черги денної розглядали  затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2019 року та про внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2019 роки.   Доповідала  -  Світлана Дегерменжі, начальник відділу фінансів Михайлівської РДА.
       Іван Гайдаржі, директор комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області, доповів з низки питань щодо діяльності підприємства.
     Олена Василишина, головний спеціаліст  з питань управління майном, доповіла з цілої низки питань, що стосуються майна, яке є об’єктами спільної власності територіальних громад.
      Депутати прийняли звернення до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, народного депутата України Павла Мельника з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі».
      Під час пленарного засідання депутати також опрацювали ще ряд важливих питань, обговорюючи кожне з них - як результат - прийняття відповідних  рішень.
     Сесія була конструктивною, депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. За годину продуктивної роботи депутатами розглянуто 14 питань порядку денного.
        Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні п’ятдесятої (позачергової) сесії розміщенні на офіційному веб-сайті Михайлівської районної ради.