Новини

Звернення голови районної ради Сергія Передерія з нагоди Дня Збройних Сил України

51 48    Шановні михайлівчани! Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України – свято самовідданості та благородства, свято справжніх патріотів, визволителів та оборонців рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту України. У непростий для країни час українські військовослужбовці щодня доводять, що українці – сильна нація, яка ніколи не скориться агресору. Українські військовослужбовці – мужні та відважні, непохитні у боротьбі з ворогом. Вони є прикладом справжнього героїзму…

    Вітаючи всіх військовослужбовців Збройних Сил України зі святом, висловлюю найтепліші слова вдячності всім тим, хто з честю виконуєте свій військовий обов’язок, охороняє спокій українського народу, хто захищає кордони держави.

    Від усієї душі бажаю вам сили та міцного здоров’я, професійних звершень та перемог, наснаги в подоланні труднощів військової служби, надійного тилу, підтримки рідних та близьких, здійснення усіх мрій та бажань. А головне – мирного неба.

    З повагою,
    голова районної ради
    Сергій Передерій