Новини

Міні-Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець»

123    06 грудня 2019 року відбувся черговий спільний організаційно-інформаційний захід для безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи, щодо відбору на контрактну службу та з метою активізації рекламно-агітаційної роботи щодо відбору на військову службу за контрактом, в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перед безробітними виступив заступник військового комісару Михайлівського районного військового комісаріату підполковник В.В. Шпаков.  

    В заході   взяли участь 15 осіб, які спілкувались з представником військкомату протягом години. За цей час посадовець ознайомив присутніх зі змінами в законодавстві, зосередив їх увагу на переваги проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України: гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення, можливість отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах України за рахунок держави без відриву від служби, соціальні гарантії, пільги та надав відповіді на всі питання учасників заходу.
    Також перед присутніми з метою покращення правової освіченості мешканців району виступила заступник начальника Михайлівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мороз Тетяна Анатоліївна.
    Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх зацікавили.