До уваги депутатів районної ради - 20 грудня 2019 року пленарне засідання 51 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання

session    Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання п’ятдесят першої (позачергової)  сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 20 грудня (п’ятниця)  2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

20 грудня о 9:00 год. працюватимуть постійні комісії:
        -    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
        -    постійна комісія районної ради з питань  агропромислового комплексу та екології;
        -    постійна комісія районної ради по депутатській діяльності, етиці та з питань законності і соціального захисту населення;
        -    постійна комісія районної ради з питань підприємництва та  управління об’єктами спільної  власності  територіальних громад району.

До уваги членів Президії районної ради!

20 грудня 2019 року о 9:30 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
      Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.