Пленарне засідання позачергової 51 сесії районної ради

1    Сьогодні,  20 грудня,  перед початком пленарного засідання заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук представила громаді Михайлівського району новопризначеного голову райдержадміністрації. Відтак, Михайлівську райдержадміністрацію очолив Олексій Тимків. Сергій Передерій побажав Олексію Тимківу наснаги у нелегкому шляху творення змін на благо району.

20 грудня відповідно до розпорядження голови районної ради Сергія Передерія відбулося пленарне засідання позачергової 51 сесії Михайлівської районної ради. Для участі в роботі сесії зареєструвалися  30 депутатів. Участь у пленарному засіданні взяли голова та перший заступник райдержадміністрації, селищні та сільські голови, 2керівники зацікавлених підрозділів районної державної адміністрації, керівники територіальних органів центральних органів  виконавчої влади,  начальник Михайлівського відділу Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області, начальник Михайлівського відділення поліції та інші.
    В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуто 18 питань порядку денного, підтримані всі внесені та погоджені профільними комісіями проекти рішень.
    Ухвалені шість програм:
    - соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2020 рік;
    - розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Михайлівського району на 2020 рік;
    - забезпечення соціальними послугами мешканців Пришибської селищної ради комунальною установою Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району  Запорізької області на 2020 рік;
    - компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2020 рік;
    - фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян  на 2020 рік;
    - фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій громадян  на 2020 рік.
    Також продовжено строк дії Програм у закладах охорони здоров’я Михайлівського району на 2020 рік.
    Одноголосно підтримано депутатами рішення «Про районний бюджет на 2020 рік». Прогнозні показники доходної частини районного бюджету на 2020 рік визначені відповідно до норм Бюджетного та Податкового кодексів України, Основних напрямів бюджетної політики, очікуваних показників за 2019 рік та прогнозних на 2020 рік.
    На клопотання Пришибської селищної ради затверджено рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.» (доповідав Андрій Третяк,  головний спеціаліст-юрисконсульт районної ради)
    За висновками постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та планування депутатами підтримано звернення до  Запорізької обласної державної адміністрації щодо механізму розподілу Додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.
    Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Сергій Передерій подякував всім за роботу та привітав з наступаючими святами.