Шановні михайлівчани! Дорогі друзі!

kartinka 0a    Наближається новий рік. Ми завжди очікуємо його із особливим святковим настроєм та відчуттям справжніх змін. Сподіваємося, що здійсняться наші бажання та найзаповітніші мрії. Але, перш за все, – це родинне свято. Коли всі разом збираємося за святковим столом. Коли запрошуємо в гості справжніх, надійних друзів. Коли пробачаємо один одному пусті образи та помилки. Коли бажаємо один одному лише самого найкращого. Коли по-особливому відчуваємо любов до своїх близьких.
    Огорнути своїх рідних підтримкою та теплом. Із вдячністю та турботою привітати своїх батьків. Подарувати дітям віру у справжнє новорічне чудо. Саме такі щасливі моменти зберігаються в серці на все життя.
    Це істинні людські цінності, і саме вони дають нам наснагу робити кращим світ навколо нас. Саме вони зміцнюють наші зусилля на добрі справи та шляхетні вчинки.

Хай у новому році в житті кожного з нас відбудуться зміни на краще.  Бажаємо Вам родинного щастя, благополуччя, здоров’я в новому році. Єдності та розвитку нам, дорогі земляки!
    З Новим роком!
    З Різдвом Христовим!