До уваги депутатів районної ради - 16 січня 2020 року пленарне засідання LІІ (позачергової) сесії районної ради 7 скликання

session   Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання   п’ятдесят другої (позачергової)  сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 16 січня  2020 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

16 січня о 9:00 год. працюватимуть постійні комісії:
        -    постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування;
        -    постійна комісія районної ради по депутатській діяльності, етиці та з питань законності і соціального захисту населення

16 січня о 9:15 год. працюватимуть постійні комісії:
        -    постійна комісія районної ради з  питань   освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту;
        -    постійна комісія районної ради з питань підприємництва та  управління об’єктами спільної  власності  територіальних громад району.

До уваги членів Президії районної ради!

16 січня 2020 року о 9:30 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.