Пленарне засідання позачергової LІІ сесії районної ради

IMG 20200116 105630    16 січня відповідно до розпорядження голови районної ради Сергія Передерія відбулося пленарне засідання позачергової LІІ сесії Михайлівської районної ради. Для участі в роботі сесії зареєструвалися  21 депутат. Участь у пленарному засіданні взяли голова райдержадміністрації, селищні та сільські голови, керівники зацікавлених підрозділів районної державної адміністрації, керівники територіальних органів центральних органів  виконавчої влади та інші.

В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуто 12 питань порядку денного, підтримані всі внесені та погоджені профільними комісіями проекти рішень.
    Блок фінансових питань до уваги депутатів був представлений начальником відділу фінансів райдержадміністрації Світланою Дегерменжі.
    За результатами роботи пленарного засідання районної ради депутатами затверджено звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2019 рік.
    Всі розглянуті питання знайшли позитивний відгук серед депутатів і були ними підтримані одноголосно.
    Відомості про результати поіменного голосування з прийнятих питань на пленарному засіданні п’ятдесят другої  (позачергової) сесії розміщенні на офіційному вебсайті Михайлівської районної ради у розділі «Документи».