До уваги депутатів районної ради - 13 лютого 2020 року пленарне засідання LІІІ (позачергової) сесії районної ради 7 скликання

session      Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання п’ятдесят третьої (позачергової)  сесії Михайлівської районної ради, яке відбудеться 13 лютого  2020 року о 10.00 годині та у роботі постійної комісії, засідання якої відбудеться цього ж дня.
    13  лютого о 9:30 год. працюватиме постійна комісія з питань економічного розвитку, бюджету та планування

До уваги членів Президії районної ради!
    13 лютого 2020 року о 9:45 год. відбудеться засідання Президії Михайлівської районної ради.
      Запрошуємо взяти участь в роботі Президії депутатів районної ради – членів Президії.