Районна спартакіада

87145331 2842051022508497 1713202049954349056 o    21 лютого на базі спорткомплексу "Таврія - Скіф" відбулася районна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, членів виконкомів місцевих рад, працівників райдержадміністрації.  У змаганнях взяли участь 5  команд: збірна команда Михайлівської районної ради та райдержадміністрації, Михайлівської, Плодородненської та Роздольської ОТГ, а також Пришибської селищної ради.
     З початком змагань всіх привітав голова Михайлівської районної ради Сергій Передерій, який побажав всім учасникам гарного настрою та відмінних результатів у  змаганнях. Адже  головним їх завданням є пропаганда здорового способу життя та організація корисного і активного відпочинку.

Змагалися з чотирьох видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, парковий волейбол. Змагання з міні-футболі відбудуться 28 лютого у спорткомплексі «Таврія - Скіф».
     У шаховому турнірі серед чоловіків "золото" отримав представник Михайлівської ОТГ Валерій Черняєв. "Срібло" – Пересипкін Анатолій ( Михайлівська районна рада, райдержадміністрація) "бронза" у Віталія Пономаренка (Плодородненська ОТГ). Серед жінок перше місце у Надії Левченко — представниці збірної команди Михайлівської районної ради та райдержадміністрації, друге місце –  Наталя Трусова (Роздольська ОТГ), третє місце – Людмила Бородавка (Михайлівська ОТГ).
      Не менш інтригуюче пройшли змагання шашкістів. Надія Левченко, яка виступала за збірну команду Михайлівської районної ради та райдержадміністрації,  перемогла всіх своїх суперниць і посіла перше місце серед жінок. ІІ місце – Людмила Бородавка, яка  представляла команду Михайлівської ОТГ, ІІІ місце – Інна Вознюк (Роздольська ОТГ). Перше місце серед чоловіків виборов представник Михайлівської ОТГ Леонід Приступа, ІІ місце – Сергій Передерій (збірна команда Михайлівської районної ради та райдержадміністрації), ІІІ місце -  Сергій Дідович (Плодородненська ОТГ).
      У настільному тенісі беззаперечну перемогу та перше місце виборов Володимир Пержинський (Плодородненська ОТГ), "Срібло" дісталося Сергію Гайванюку (Роздольська ОТГ) та "бронзу" виборов Олег Каліман (збірна команда Михайлівської районної ради та райдержадміністрації).   Серед жінок перемогу здобула Ольга Тихонова (збірна команда Михайлівської районної ради та райдержадміністрації), ІІ місце посіла Алла Бурико (Плодородненська ОТГ), третє — Раїса Ескелін (Михайлівська ОТГ).
     Турнір з волейболу виграла команда Михайлівської ОТГ, обігравши команди волейболістів Роздольської ОТГ та Пришибської селищної ради, котрі розділили друге та третє призові місця.
     Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Змагання налаштували на нові перемоги, а найголовніше – згуртували колективи у неформальній обстановці.
      Переможці нагороджені кубками та грамотами. Крім нагород, усі отримали хороший настрій від спілкування та заряд бадьорості як мінімум на один рік життя — до наступних змагань!