Дорогі жінки!

8 bereznya 2019    З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою…
    Без вас, шановні жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви – берегині домашнього вогнища. Саме ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте нас,чоловіків, до шляхетних вчинків і добрих справ.
    Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Нехай весна дарує вам ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії. Нехай у ваших родинах панує любов і злагода.
    Нехай всі мрії збуваються!
    Щастя вам, добра і краси!

З повагою,
Голова районної ради                                                                                                                                        Сергій Передерій