Звертаємо увагу депутатів районної ради на те, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) ви повинні подати наступні типи декларацій суб’єкта декларування:

important information    1) декларація суб’єкта декларування, який припиняє відповідну діяльність (декларація перед звільненням) – декларація, яка подається відповідно до абз. 1 ч. 2 ст. 45 Закону не пізніше 20 робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування (перша сесія новообраної Василівської районної ради восьмого скликання).
Декларація «перед звільненням» охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими таким суб’єктом декларування (з 01 січня 2020 року по день припинення повноважень);
    2) декларація після звільнення – декларація, яка подається відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 45 Закону з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2021 року.
Така декларація охоплює звітний рік, що передує року, в якому подається декларація (період з 01 січня до 31 грудня 2020 року включно).