Звіти депутатів

Звіт депутата Михайлівської районної ради сьомого скликання про проведену роботу на виборчому окрузі за 2016 рік

І. Дані про депутата та його діяльність.

Назва і номер виборчого округу: Михайлівська районна рада сьомого скликання (Запорізька область). Територіальний виборчий округ №6.

Прізвище, ім’я, по батькові депутата: Шахова Валентина Анатоліївна

Членство у партії: Член Аграрної партії України

Вид діяльності: Депутат Михайлівської районної ради сьомого скликання.

Заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту Михайлівської районної ради.

Член депутатської групи «За добробут Михайлівщини».

Секретар тимчасової контрольної комісії Михайлівської районної ради з питань перевірки роботи бюджетних установ Михайлівського району.

Вид діяльності за основним місцем роботи, займана посада: Директор Комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа»» Михайлівської районної ради Запорізької області.

Виступ перед виборцями виборчого округу: Протягом 2016 року у приміщенні виборчої дільниці та в актовій залі КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ - ЗОШ»» Михайлівської РР було проведено 4 зустрічі із виборцями територіального виборчого округу №6: 16.01.2016 року о 15.00 год., 27.05.2016 року о 8.00 год., 22.08.2016 року о 12.00 год., 29.12.2016 року о 12.00 год.

Звіт депутата про проведену роботу на території виборчого округу №6 було проведено під час зустрічі із виборцями 10.04.2017 року о 15.00 год. (були присутні 59 виборця). За бажанням, для виборців було проведено екскурсію.

Протягом 2016 року як депутат Михайлівської районної ради Шахова В.А. брала участь в усіх засіданнях сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання, у засіданнях постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту Михайлівської районної ради (на трьох засіданнях була головуючою), у роботі депутатської групи «За добробут Михайлівщини», а також у засіданнях тимчасової контрольної комісії Михайлівської районної ради з питань перевірки роботи бюджетних установ Михайлівського району.

ІІ. Робота депутата на території виборчого округу.

Так як на території виборчого округу №6 Михайлівського району знаходиться лише один навчальний заклад, немає установ культури та спорту, то вся робота депутата спрямована на залучення виборців – жителів мікрорайону до організації всебічної допомоги КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ -ЗОШ»» Михайлівської РР Запорізької області у його розвитку як сучасного навчального закладу – освітянського, культурного та спортивного осередку території.

Пріоритетниминапрямками роботи Шахової В.А. як депутата районної ради є:

в галузі освіти

1) проведення роз’яснювальної роботи серед виборців, зокрема батьків учнів навчального закладу, щодо необхідності надання допомоги навчальному закладу, а також організація заходів (свят, ярмарків, акцій, фестивалю талантів тощо);

2) робота з потенційними спонсорами навчального закладу з метою надання допомоги в організації безкоштовного харчування учнів пільгової категорії, здешевлення гарячих обідів для всіх учнів закладу, харчування дітей у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням дітей (у червні на базі школи безкоштовно працює ДОТВ з денним перебуванням «Лелечата» для дітей різних соціальних категорій),а також надання посильної допомоги у ремонті приміщень та благоустрою території НВК;

3) робота щодо реконструкції КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ -ЗОШ»» Михайлівської РР Запорізької області з метою відкриття трьох дошкільних навчальних груп для дітей від 3 до 6 років;

4) організація на базі навчального закладу інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі для дітей – інвалідів в інвалідному візку;

соціальна робота

1) волонтерський рух з метою надання допомоги воїнам АТО та їх сім’ям, ветеранам освітянської праці, ветеранам ІІ світової війни, одиноким старим людям;

2) благоустрій території пам’ятника загиблим визволителям Михайлівщини під час ІІ Світової війни, розташованого на території СВК «Нива» та організація мітингів біля пам’ятника під час святкувань Дня Перемоги та Дня Визволення Михайлівки;

3) благоустрій території стадіону на території виборчого округу №6 по вулицям Маяковського та Таврійська (Комсомольська);

в галузі медицини

1)організація на базі КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ -ЗОШ»» Михайлівської РР щорічного медичного огляду дітей із залученням медичних працівників амбулаторії сімейного лікаря №3 з наданням консультації лікаря батькам дитини.

ІІІ. Прийом виборців.

Прийом виборців виборчого округу: Прийом проводиться щопонеділка з 8.00 год. до 14.00 год. у приміщенні кабінету №4 КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ -ЗОШ»» Михайлівської РР.

Було письмових звернень – 2 , на які було дано роз’яснення – 1, надано допомогу у подальшому вирішенні питання – 1.

11 квітня 2017 року