Звіти депутатів

Звіт депутата Михайлівської районної ради сьомого скликання Матросова Віталія Володимировича про проведену роботу в 2016 році на виборчому окрузі №15

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітувати перед виборцями.
Моя діяльність як депутата Михайлівської районної ради була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Одним із основних обов’язків своєї депутатської діяльності, вважаю участь у пленарних засіданнях, роботу в постійних комісіях і роботу з виборцями  району.
Протягом 2016 року під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом районної ради.
За звітний період взяв участь у 11 засіданнях сесії та Президії районної ради.
Очолюю постійну комісію районної ради по депутатській діяльності, етиці та з питань законності і соціального захисту населення.
У 2016 році проведено 9 засідань, на яких розглянуто 24 питання, основні з них:
1. Про звіт голови районної ради за підсумками 2015 року.
2. Про затвердження Положення  комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області в новій редакції.
Територіальний центр соціального обслуговування Михайлівської районної ради Запорізької області».
3. Про звернення депутатів Михайлівської районної ради Запорізької області до Верховної Ради України щодо підтримки внесення змін до законів України про звільнення від сплати адміністративного збору за проведення державної реєстрації змін у зв’язку із декомунізацією.
4. Про виконання Програми по забезпеченню пожежної безпеки в Михайлівському районі на 2011-2016 роки.
5. Про формування та затвердження списку присяжних для Михайлівського районного суду.
6. Про затвердження в новій редакції Положення про Гімн Михайлівського району Запорізької області.
7. Про запровадження пам’ятної відзнаки орденського типа «25 років Незалежності» та пам’ятної медалі «25 років Незалежності» Михайлівської районної ради.
8. Про злочинну діяльність Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, яка призвела до загострення суспільно-політичної ситуації у Михайлівському районі.
9.Про Порядок підготовки проектів рішень районної ради.
10. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Михайлівського району»
11. Про районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2020 роки.
12. Про районну Програму «Пільгове зубопротезування ветеранів війни і праці та соціальний захист інвалідів на 2017-2019 роки».
Як депутат вхожу до фракції Опозиційного блоку.
На виконання рішення районної ради від 17.03.2016 року №18 «Про проведення місячника з благоустрою спортивних споруд Михайлівського району» мною було організовано роботу по облаштуванню футбольних майданчиків в селах Зразкове та Трудолюбимівка,  виготовлено і встановлено нові футбольні ворота.
До річниці Перемоги у Другій світовій війні було організовано вітання учасників бойових дій.
Прийом виборців здійснював за місцем роботи, за адресою: смт. Михайлівка, вул. Радянська, 2 та у громадській приймальні територіальної організації ПП «Опозиційний блок», пров. Фестивальний, 2б.
Розглядав пропозиції, звернення, заяви і скарги громадян. Всього надійшло 27 звернень. Вживав заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення. Основні питання, з якими звертались громадяни, це – допомога у вирішенні соціально-побутових питань, під час їх вирішення взаємодіяв з депутатами обласної ради.
Веду активну роз’яснювальну роботу серед виборців щодо важливості заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залучення грантів і програм для розвитку територій.