Звіти депутатів

Звіт депутата Михайлівської районної ради сьомого скликання Телюпи Олександра Івановича про проведену роботу в 2016 році на виборчому окрузі № 22

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний звітувати перед виборцями.
Протягом 2016 року під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад».
За звітний період взяв участь у 11 засіданнях сесії районної ради.
Член постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту.

У 2016 році відбулось 9 засідань комісії, розглянуто 40 питань, головні з яких:
- про хід виконання у 2015 році цільової програми «Цукровий діабет» у Михайлівському районі на 2010-2013 роки та продовження терміну дії програми на 2016 рік;
- про організацію харчування у закладах освіти Михайлівського району.
- про Програму розвитку позашкільної освіти Михайлівського району на 2016-2020 роки;
- про районну Програму розвитку загальної середньої освіти Михайлівського району Запорізької області на 2016- 2020 роки;
- про районну Програму інформатизації та комп’ютеризації закладів освіти Михайлівського району на 2016-2020 роки;
- про хід виконання комплексної районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 16.02.2012 №10 (зі змінами та доповненнями);
- про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Михайлівському районі на період 2017 – 2020 роки;
- про району Програму «Шкільний автобус» з 2017 по 2021 роки».
- про Програму підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту у Михайлівському районі на 2017-2020 рр.
Як депутат я вхожу до фракції Опозиційного блоку.
Протягом 2016 року у приміщенні КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області, розташованого за адресою: смт Михайлівка, вул. Пушкіна, 129, мною було проведено 2 зустрічі з виборцями територіального виборчого округу №22. Головне питання, яке порушувалось під час зустрічей це - недопущення  перепрофілювання навчального закладу.
Організовував роботу з благоустрою території біля 2 пам’ятників загиблим визволителям у ІІ Світовій війни, розташованих в смт. Михайлівка на підвідомчій території, та проведення мітингів і покладання квітів під час святкувань Дня Перемоги та Дня визволення Михайлівського району від фашистських загарбників.
Сприяв волонтерському руху з надання допомоги воїнам АТО та їх родинам, ветеранам ІІ Світової війни, одиноким громадянам похилого віку.
Завдяки допомозі Михайлівської селищної ради у 2016 році було придбано для навчального закладу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області, який я очолюю, мультимедійну установку, діапроектор, інтерактивну дошку.
Прийом виборців здійснював за місцем роботи, за адресою: смт. Михайлівка, вул. Пушкіна,129 та у громадській приймальні територіальної організації ПП «Опозиційний блок», пров. Фестивальний, 2б.
Розглядав пропозиції, звернення, заяви і скарги громадян. Всього надійшло 15 звернень. Питання, які порушувались у зверненнях, здебільшого стосувались соціального захисту дітей та підлітків, надання допомоги у влаштуванні на лікування та оздоровлення до санаторного закладу.
Вживав заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.