Звіти депутатів

ЗВІТ Депутата Михайлівської районної ради 7 скликання ШИРОЧКІНА МИКОЛИ СЕРАФИМОВИЧА про свою діяльність в 2016 році

Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».  Обраний за списком  політичної партії   «Аграрна  партія  України» Михайлівської районної ради  по територіальному виборчому округу №7.
Впродовж  2016 року свою діяльності в статусі депутата Михайлівської районної ради, в межах передбачених законодавством повноважень та обов`язків,  спрямовував на забезпечення та захист інтересів  виборців територіального округу та місцевої громади в цілому.
Протягом  року  брав участь в усіх засіданнях сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання, у засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології, членом якої я є . Пріоритетом  у голосуваннях під час засідань ради для мене завжди були ті питання, вирішення  яких  впливало на добробут  громади, раціональне фінансування установ та організацій, спортивних та святкових заходів.
Моя діяльність  як депутата  не обмежувалась   і не закінчувалась участю у сесійних засіданнях чи роботою в комісіях. Постійно зустрічався  з виборцями,  більшість з яких є орендодавцями фермерського господарства «Троянда»,  яке я очолюю.  Проводив особистий прийом громадян за адресою: смт. Михайлівка,
вул. Комсомольська,142а. Протягом 2016 року надійшло 20 звернень.
Основні питання, які хвилювали людей – це фінансова допомога у зв’язку з хворобою, сприяння у вирішенні соціально-побутових питань, а саме: якість доріг, засміченість територій, якість комунальних послуг та інше. Намагався  вишукувати шляхи щодо їх позитивного вирішення, надавав фінансову допомогу, займався пошуком дешевших кредитів для виборців.
У 2016 році за моєю ініціативою та безпосередньою участю було відремонтовано частину (більше 1км.) дороги по вул. Таврійська. Також неодноразово надавалася  допомога у вирішенні різних проблем:  КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів (школа № 2),   Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району Запорізької області,  пожежній частині, Михайлівському райвідділу ГУМВС України в Запорізькій області, Михайлівському військкомату та іншим. Надавав допомогу з обробітку громадського пасовища на території колишнього колгоспу «Пам’ять Леніна».
Постійно приймаю участь в організації  заходів  з  нагоди  святкування Дня Перемоги, які відбуваються на території колишнього КСП «Пам’ять Леніна» -  не виключенням став і 2016 рік.
Неодноразово  надавав  волонтерську допомогу (продуктами харчування) воїнам АТО, брав участь в придбанні автомобіля ВАЗ.
28 березня,  у приміщенні ФГ «Троянда», звітував перед виборцями свого виборчого округу про діяльність у 2016 році.
Вважаю, що статус депутата районної ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегували  право управління. Маю намір і надалі вирішувати  нагальні проблеми  в моєму окрузі та в районі в цілому, а також сподіваюсь на подальшу співпрацю  з громадою.