Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання ГРИЩЕНКО НАТАЛІ ВІКТОРІВНИ

Моя діяльність, як депутата Михайлівської районної ради, спрямована в перу чергу на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, визначених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», надання всебічної уваги та підтримки своїм виборцям.
Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата районної ради, вважаю участь у пленарних засіданнях районної ради та роботу в постійній комісії. Так, під час виконання депутатських обов’язків мною відвідано майже всі засідання та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійної комісії з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, до складу якої я вхожу. Адже ряд питань, що ухвалюються депутатами,  мають безпосередній вплив на  життєдіяльність  моїх вибор¬ців. В плані підготовки до роботи сесій опрацьовую  проекти рішень всіх постійних комісій.
Моя діяльність як депутата не обмежувалася участю в пленарних засіданнях чи роботою в комісії. Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тієї чи іншої партії, забезпечення своєчасного обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян.
Мовою цифр говорити не буду, не маю звички вести підрахунок тих справ, які були зроблені для людей. Для мене  найважливіше -  не відмовити  людині і максимально вирішити її проблему. Проблеми моїх виборців для мене завжди особисті, намагаюсь часто зустрічатись з жителями                       смт Пришиб, допомагати у вирішенні побутових та соціальних проблем громади в цілому і кожного виборця окремо. Практично всі питання діяльності райради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.
Найбільш болючими проблемами виборців є:
-    ремонт доріг;
-    водопостачання;
-    освітлення вулиць.
Також виборці зверталися і з таких питань як житлові, соціально – побутові, сімейні проблеми. Були розглянуті індивідуальні звернення, що стосувалися матеріальної допомоги, покращення житлових умов, забезпечення паливом, питань медичної допомоги, соціального захисту, працевлаштування, вирішення земельних питань. На жаль не все залежить від депутата районної ради. Одне коло питань вдається вирішувати відразу. Деякі звернення громадян  я одноособово  вирішити не в силі. Вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх можливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу чинників: законодавчих аспектів, практичності діючих владних структур, якості діючих програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей. Тому зверталась за допомогою до місцевих органів державної влади та  самоврядування. Завдяки співпраці з депутатом районної ради Г.В. Шаламовою залучалися кошти для надання матеріальної допомоги жителям району та вирішення багатьох проблем.
Отримую велике задоволення, якщо вдається допомогти виборцям.
Беру участь у роботі сесій  Пришибської селищної ради, загальних зборах громадян, в обговоренні з громадським активом селища питання щодо об’єднання  територіальних громад, стану доріг, водопостачання, про перейменування вулиць селища.
Майже кожного дня зустрічаюсь та спілкуюсь з жителями селища Пришиб. Приймаю  активну участь в заходах, які проводяться на території селища. Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад.
Я докладаю максимум зусиль, щоб вирішувати питання, з якими звертаються до мене люди.