Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Нюдьги Анжеліки Борисівни про свою депутатську діяльність у 2016 році

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 20 від Михайлівської районної організації політичної партії «Опозиційний блок».
Свою депутатську діяльність виконую відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Протягом 2016 року свою діяльність у статусі депутата Михайлівської районної ради  спрямовувала на забезпечення та захист інтересів виборців територіального округу та місцевої громади в цілому, в межах, які передбачені законодавством, (повноваження та обов’язки депутата).
Я є членом постійної комісії Михайлівської районної ради сьомого скликання з питань освіти, культури, охорони здоров’я та молоді і спорту, у засіданнях якої беру участь. Під час голосування на засіданнях комісії та  сесії керуюсь мотивами, які впливають на добробут громади, раціональне фінансування установ, організацій, проведення спортивних та святкових заходів.
Крім цього, зустрічалась з виборцями. Проводила особистий прийом громадян за адресою: с.Тимошівка, вул. Магістральна, б. 3-а. Протягом 2016 року надійшло 11 звернень. Основні питання, з якими звертались виборці: допомога у вирішенні соціально-побутових питань, благоустрій територій та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, якість водопостачання, освітлення вулиць у нічний час та інше. Усі звернення розглянуті: за певними питаннями надано роз’яснення та за окремими знайдені шляхи їх позитивного вирішення.
Постійно беру участь у засіданнях сесії Тимошівської сільської ради. Разом з депутатським корпусом брала участь у розробці програми підтримки та розвитку КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
Оскільки я працюю вчителем КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», постійно беру участь разом з учнями свого класу у наданні волонтерської допомоги воїнам АТО (одяг, продукти харчування, ліки).
11 квітня 2017 року проведено звіт перед виборцями про депутатську діяльність.