Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Сєрих Миколи Володимировича про депутатську діяльність у 2016 році

Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Обраний депутатом за відкритим списком політичної партії «Опозиційний блок», виборчий округ № 32.
Впродовж 2016 року свою діяльність в статусі депутата Михайлівської районної ради, в межах, передбачених законодавством повноважень та обов’язків, спрямовував на забезпечення і захист інтересів виборців територіального округу та місцевої громади.
Протягом 2016 року брав участь в усіх засіданнях сесії Михайлівської районної ради сьомого скликання та засіданнях постійної комісії з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, до складу якої я вхожу.
Пріоритетом у голосуваннях під час засідань ради були ті питання, вирішення яких впливало на добробут громади, раціональне фінансування установ та організацій, спортивних та святкових заходів.
Постійно зустрічався з виборцями усіх категорій населення. Прийом громадян проводив за адресою: с.Тимошівка, вул. Кірова, 3-а. Протягом 2016 року до мене надійшло 15 звернень. Основні питання, які в них порушувались, це – фінансова допомога у зв’язку з хворобою, незадовільний стан автошляхів, підвищення якості комунальних послуг.
Під час вирішення питань, що порушувались у зверненнях, тісно співпрацював з Тимошівським сільським головою. Брав участь у засіданнях сесій Тимошівської сільської ради, вхожу до складу виконкому ради. Очолюю комітет з підприємницької діяльності у Тимошівській сільській раді, брав активну участь у вирішенні багатьох питань у сфері підприємницької діяльності.
Протягом року організовував зустрічі виборців з депутатами Запорізької обласної ради. Брав участь у підготовці святкування Дня Перемоги у ВВв та Дня визволення с. Тимошівки від німецько-фашистських загарбників.
Добре знаю проблеми своїх виборців мешканців с.Тимошівка та докладаю всіх зусиль для їх позитивного вирішення.