Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Краснікова Сергія Івановича про депутатську діяльність у 2016 році

Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Обраний депутатом за  списком політичної партії «Опозиційний блок», виборчий округ № 34.
Впродовж 2016 року свою діяльність у статусі депутата Михайлівської районної ради  спрямовував на забезпечення та захист інтересів виборців свого територіального округу та місцевої громади в цілому.
Протягом року брав участь в усіх засіданнях сесій Михайлівської районної ради сьомого скликання, у засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології, членом якої я є.
Постійно зустрічався з виборцями, проводив особисті прийоми громадян  у приміщенні Тимошівської сільської ради, звернулося 10 осіб. Основні питання, з якими звертались виборці, це – надання матеріальної допомоги на лікування, отримання кредиту через державну програму «Сільське подвір’я».
Крім цього, за власний кошти зробив ямковий ремонт дороги по                  вул. Свердлова в с.Тимошівка, допомагав у будівництві водогону.
Брав  участь у засіданнях сесій Тимошівської сільської ради.
11 березня 2017 року звітував  перед виборцями свого округу про депутатську діяльність.  Основні питання,  які порушують виборці, це - благоустрій територій, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, якість водопостачання, освітлення вулиць у нічний час та інше.
Вважаю, що статус депутата районної ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе і своєї роботи. Маю намір і надалі сприяти вирішенню проблемних питань як у своєму окрузі так і в районі в цілому.
Беру активну участь у проведенні децентралізації, у цьому питанні сподіваюсь на подальшу співпрацю з територіальною громадою.