Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Верещаги Леоніда Івановича про депутатську діяльність у 2016 році

Обраний депутатом Михайлівської районної ради за відкритим списком політичної партії «Наш край», виборчий округ № 29.
Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом районної ради.
Вхожу до складу постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та планування. Протягом 2016 року проведено 9  засідань комісії,  розглянуто  36 питань, головні з яких:
- про районний бюджет на 2017 рік;
- про Програму підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Михайлівського району на 2016-2020 роки;
- про програму функціонування Центру надання адміністративних послуг у Михайлівському районі на 2016-2020 роки;
- про районну цільову Програму «Призовна дільниця» на 2016-2017 роки;
- про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2017 рік;
- про Програму утримання закладів дошкільної освіти Михайлівського району на 2016-2017 роки.
В результаті обговорення всі питання, у деяких випадках з доповненнями і пропозиціями, були  рекомендовані для  затвердження на сесії районної ради.
Як депутат вхожу до фракції районної організації політичної партії «Наш край».
Свою діяльність у якості депутата Михайлівської районної ради спрямовував на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень. Як депутат районної ради та керівник  сільськогосподарського підприємства ТОВ «СПП ЛАНА» я всебічно сприяв розвитку соціальної інфраструктури на селі.
Так, протягом 2016 року проведено ямковий ремонт автошляхів в           с. Плодородне, придбано нову апаратуру для сільського Будинку культури, у глядацькій залі організовано перегляд кінофільмів, проведено поточні ремонти в сільському БК та в комунальному закладі «Плодородненський НВК І – ІІІ ступенів «ЗОНЗ-ДДЗ» Михайлівської районної ради Запорізької області, надавалася спонсорська допомога танцювальному колективу «Шанс», відновлено роботу дитячого майданчика та забезпечується його утримання в належному стані, де встановлено освітлення, також відновлено освітлення по вул. Миру, здійснюється водозабезпечення населення питною водою.
ТОВ «СПП ЛАНА» надавалася спонсорська допомога Плодородненській сільській раді в організації та  відзначенні державних свят та заходів місцевого значення.
У минулому році надавалася всебічна допомога учасникам АТО, які воюють на сході країни, паливно-мастильними, будівельними матеріалами, овочевою продукцією.
Особлива увага приділялася питанням благоустрою на території с. Плодородне та навколишніх сіл, вихованню бережливого ставлення до надбання територіальної громади, культури господарювання, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Під опікою господарства, яке я очолюю, знаходиться пам’ятник військовим льотчикам та паркова зона біля сільського Будинку культури.

Протягом 2016 року проводив особистий прийом громадян за адресою:
с. Плодородне, вул. Генкіна, 30. Надійшло близько 200 звернень.
Основні питання,  які них порушувались, це – надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань, сприяв позитивному їх вирішенню.

Під час виконання своїх депутатських повноважень та як керівник ТОВ «СПП ЛАНА» постійно співпрацюю з Плодородненським сільським головою, керівниками закладів соціальної інфраструктури, розташованих на території, як Плодородненської сільської ради, так і району в цілому.

Брав участь у засіданнях сесій Плодородненської сільської ради, вхожу до складу виконкому ради.
Добре знаюся на проблемах своїх виборців та докладаю  зусилля для їх позитивного вирішення.
Регулярно проводжу зустрічі з виборцями, де інформую про свою діяльність та обговорюю проблеми території. Особливо хвилюють громадян питання незадовільного стану автошляхів, підвищення якості комунальних послуг,  перспективи об’єднання територіальних громад.