Звіти депутатів

Свою депутатську діяльність виконую відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Я входжу до складу постійної комісії Михайлівської районної ради сьомого скликання з питань агропромислового комплексу та екології, на засіданнях якої було розглянуто наступні ключові питання:
- про хід виконання Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2015-2018 роки»;
- про Програму інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Михайлівського району на 2016 рік;
- про районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я» на 2016-2020 роки;
- про проведення місячника з благоустрою спортивних споруд Михайлівського району;
- про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2014 – 2018 роки;
- про внесення змін до Районної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.02.2012 № 5;
- про Програму інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Михайлівського району на 2017 рік;
- про затвердження Програми профілактики і боротьби зі сказом на території Михайлівського району на 2017 – 2021 роки.
Проводила особистий прийом громадян за адресою: с. Зразкове, 51. Протягом 2016 року надійшло 50 звернень. Основні питання, з якими звертались виборці: допомога у вирішенні соціально-побутових питань, заміна газового лічильного обладнання, проблеми у підключенні  до мережі електрозв’язку, надання допомоги для ремонту будинку, освітлення вулиць у нічний час та інше. Усі звернення розглянуті та вжито відповідні заходи для їх позитивного вирішення.
В ході роботи зі зверненнями мною направлялися депутатські запити до районного відділення ВАТ «Запоріжжяобленерго», Токмацького відділення ПАТ «Запоріжгаз» Плодородненської сільської ради.
15 березня 2017 року  звітувала перед виборцями про свою депутатську діяльність. Під час зустрічей жителі мого територіального виборчого округу порушують наступні питання: приватизація земельних ділянок, благоустрій сіл, освітлення вулиць, забезпечення сталого водопостачання, транспортне сполучення. Спільно з керівниками сільгосппідприємств, розташованих на території, та Плодородненським сільським головою намагаємось поступово їх вирішувати. Так, протягом минулого року, встановлено 6  вуличних ліхтарів в с. Зразкове та 5 – в           с. Радісне, проведено ямковий ремонт дороги у цих селах. З метою організації зайнятості молоді, пропаганди здорового способу життя та за сприяння районної організації ПП «Опозиційний блок» на футбольному полі в с. Зразкове встановлено нові футбольні ворота.
Брала участь у заходах, які відбувалися в клубі с. Зразкове, як підприємець організовувала солодкий стіл до свята 8-го Березня.
Ставлюся до  виконання своїх депутатських обов’язків чесно і відповідально.