Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Добичиної Людмили Володимирівни про свою діяльність упродовж 2016 року

Обрана депутатом Михайлівської районної ради від партії «Блок ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» по виборчому округу №19,  приймала активну участь в житті смт Пришиб та району . Всю діяльність спрямовувала на вирішення проблем, з якими до мене зверталися виборці. Постійно звертала увагу керівництва району на питання функціонування дошкільних закладів, оплату праці працівників дошкільних установ, охоплення дошкільною освітою дітей селища та району.

Особливу увагу звертала на покращення матеріальної та методичної бази Пришибського дошкільного закладу «Сонечко», у якому працюю вихователем – методистом. Так, за моєї ініціативи через Благодійний  фонд ім. М.А.Шаламова було придбано: будівельний матеріал для нових пісочниць, навчальні зошити для розвитку математичних здібностей дітей в дитсадку,  для навчання грамоти, для образотворчої діяльності.
       Упродовж звітного періоду проводила прийом громадян другої та четвертої середи місяця у приміщенні офісу партійної організації «БПП «Солідарність». До мене звернулося понад 20 громадян з різних питань: благоустрій селища, матеріальна допомога на лікування, допомога у вирішенні спірних питань щодо розмежування присадибних ділянок та ін. Під час їх вирішення залучала спеціалістів селищної ради, зверталася до працівників правоохоронних органів. Матеріальна допомога на лікування дітей виділялася через Благодійний Фонд ім. М.А.Шаламова.
    У квітні 2017 року звітувала перед виборцями свого територіального округу про депутатську діяльність у 2016 році. Основні проблемні питання, які порушують виборці, це – забезпечення сталого водопостачання в селех Смиренівка та Розівка, ремонт будинку культури, стан автошляхів, освітлення вулиць.