Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Васильченка Сергія Володимировича про депутатську діяльність у 2016 році

Обраний депутатом Михайлівської районної ради за відкритим списком Аграрної партії України, виборчий округ № 24.
    Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом районної ради.
    Я є заступником голови постійної комісії районної ради з питань  підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Протягом 2016 року проведено 10 засідань комісії,  розглянуто 37 питань, більшість з них стосувалися діяльності комунальних підприємств районної ради, затвердження районних програм, передачі в користування нерухомого майна, транспортних засобів, оргтехніки та ін.
    Вхожу до депутатської групи «За добробут Михайлівщини».
    Свою діяльність у якості депутата Михайлівської районної ради спрямовував на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.
    Протягом 2016 року проводив особистий прийом громадян у приміщенні Любимівської сільської ради. Надійшло 55 звернень.
    Основні питання, які в них порушувались, це – надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, допомога у встановленні вуличних ліхтарів, придбання дров для опалення будинку та інші.  Всебічно сприяв позитивному їх вирішенню. Під час вирішення питань, які порушувались у зверненнях, взаємодіяв з Любимівською сільською радою та Михайлівською районною радою, направляв депутатські запити та клопотання до різних установ і організацій району.

Брав участь у засіданнях сесій Любимівської сільської ради.

22 квітня 2017 року звітував перед виборцями про свою діяльність у 2016 році. Особливо хвилюють громадян питання незадовільного стану автошляхів, забезпечення сталого водопостачання, освітлення вулиць, перспективи  об’єднання територіальних громад.
    Активно співпрацюю з Любимівським сільським головою, надаю посильну допомогу у вирішенні питань розвитку території, забезпечував овочевою продукцією дитячий садок та школу, допомагав у проведенні  поточного ремонту у цих закладах. Здійснюю утримання у належному стані місцевого стадіону та надаю всебічну допомогу місцевій футбольній команді.