Вісімнадцята сесія

1. Про хід виконання Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Михайлівському районі на 2013-2017 роки.
2. Про хід виконання районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2017 роки.
3. Про хід виконання районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2017 роки.

4. Про організацію харчування учнів комунальних загальноосвітніх закладів освіти Михайлівського району.
5. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Михайлівського району».
6. Про внесення змін до Регламенту Михайлівської районної ради Запорізької області сьомого скликання та Порядку підготовки проектів рішень районної ради.
7. Про внесення змін і доповнень до рішення Михайлівської районної ради Запорізької області шостого скликання від 28.04.2011 № 20 «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад».
8. Про передачу в оперативне управління нерухомого майна.
9. Про надання в позичку комп’ютерної техніки.
10. Про надання дозволу Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району на заключення договору позички на новий строк.
11. Про створення комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області.
12. Про затвердження Програми розвитку комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області на 2017-2021 роки.
13. Про затвердження чисельності, структури та умов оплати праці працівників апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
14. Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
15. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 23.01.2017 №8-р «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради з питань перевірки бюджетних установ»

Результати поіменного голосування