Тридцять четверта сесія

1. Про внесення змін до рішення Михайлівської районної ради від 17.12.2015 №3 «Про утворення та обрання постійних комісій Михайлівської районної ради сьомого скликання»
2. Про звіт голови Михайлівської районної ради.
3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 № 17 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).

4. Про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» з 2017 року по 2021 рік.
5. Про хід виконання районної Програми розвитку загальної середньої освіти Михайлівського району Запорізької області на 2016- 2020 роки.
6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської районної ради Запорізької області.
7. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської районної ради Запорізької області.
8. Про Програму проведення в районі операції «Врожай-2018».
9. Про затвердження структури комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області в новій редакції
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №12 «Про Комплексну районну програму з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки».
11. Про звіт директора КДОЗ «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області.
12. Про уточнений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району.
13. Про звільнення та призначення директора комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області
14. Про надання дозволу ТМО Михайлівського району на списання шляхом ліквідації основних засобів.
15. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області.
16. Про затвердження передавального акту КЗОЗ «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області
17. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Результати поіменного голосування