Тридцять п'ята (позачергова) сесія

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 №17 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
2. Про затвердження статуту опорного комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А.Найдьонова» Михайлівської районної ради Запорізької області у новій редакції.
3. Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти.

4. Про внесення змін до складу конкурсної комісії, затвердженого рішенням Михайлівської районної ради від 31.05.2018 № 6 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської районної ради Запорізької області»
5. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області.
6. Про внесення змін до контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області.
7. Про передачу транспортних засобів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району до комунальної власності Михайлівської селищної ради.
8. Про звільнення та призначення директора комунального дитячого оздоровчого закладу «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області.
9. Про затвердження штатної чисельності працівників КДОЗ "Маяк" Михайлівської районної ради Запорізької області.

Результати поіменного голосування