Тридцять дев'ята (позачергова) сесія

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 № 17 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
2. Про передачу обладнання зі спільної власності територіальних громад селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №16 «Про районну Програму «Шкільний автобус» з 2017 по 2021 рік».

4. Про затвердження штатної чисельності працівників установ та закладів культури Михайлівської районної ради Запорізької області.
5. Про затвердження структури комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області в новій редакції.
6. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області ендопротезів кульшового суглобу.
7. Про безоплатне прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району у рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні».
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.03.2018 №14 «Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області у комунальне некомерційне підприємство».

Результати поіменного голосування