П'ятдесята (позачергова) сесія

1. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2019 року.
2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 року № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».
3. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області на списання шляхом продажу об’єктів спільної власності територіальних громад Михайлівського району.

4. Про надання комунальному некомерційному підприємству «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області дозволу на заключення договору позички з комунальним некомерційним підприємством «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради Запорізької області.
5. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району ношей медичних.
6. Про затвердження плану діяльності Михайлівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
8. Про передачу майна до комунальної власності Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
9. Про передачу транспортних засобів на баланс комунальному закладу «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області.
10. Про передачу майна до комунальної власності Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.
11. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 р. №16 «Про районну Програму «Шкільний автобус» з 2017 по 2021 рік.
12. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Михайлівського району на 2019 рік.
13. Про внесення змін до «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Михайлівському районі на період 2017-2020 роки»
14. Про заяву депутатів Михайлівської районної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»

Результати поіменного голосування