П'ятдесят перша (позачергова) сесія

1. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2019 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2020 рік.
2. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Михайлівського району на 2020 рік. Михайлівської селищної ради Запорізької області
3. Про продовження строку дії Програм у закладах охорони здоров’я Михайлівського району на 2020 рік.

4. Про затвердження Програми забезпечення соціальними послугами мешканців Пришибської селищної ради комунальною установою Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області на 2020 рік.
5. Про районну Програму «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2020 рік».
6. Про Програму фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2020 рік.
7. Про Програму фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій громадян на 2020 рік.
8. Про внесення змін до районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я» на 2016-2020 роки.
9. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 №14 «Про районний бюджет на 2019 рік»
10. Про районний бюджет на 2020 рік.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.
12. Про надання в оренду нерухомого майна, що знаходиться на балансі Михайлівської районної ради.
13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21травня 2015 року №16 «Про вилучення майна КП «Центральна районна аптека № 73 Михайлівської районної ради Запорізької області».
14. Про надання дозволу комунальному закладу «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А. Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області на списання транспортних засобів шляхом ліквідації.
15. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області
16. Про умови оплати праці виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку
17. Про план роботи Михайлівської районної ради на 2020 рік.
18. Про звернення депутатів Михайлівської районної ради Запорізької області до Запорізької обласної державної адміністрації щодо механізму розподілу Додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Результати поіменного голосування