П'ятдесят четверта (позачергова) сесія

1. Про внесення змін, доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №15 «Про Програму патріотичного виховання молоді в Михайлівському районі на період 2017 – 2021 роки».
2. Про внесення змін, доповнень до рішення районної ради від 16 січня 2020 року №7 «Про районну Програму забезпечення пожежної безпеки на 2020 рік для комунального закладу «Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» Михайлівської районної ради Запорізької області».
3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2019 №10 «Про районний бюджет на 2020 рік».

4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.
5. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.
6. Про передачу пасажирського автобусу в комунальну власність територіальної громади Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.
7. Про внесення змін до Регламенту Михайлівської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Результати поіменного голосування