П'ятдесят сьома сесія

1. Про внесення змін до районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я» на 2016-2020 роки.
2. Про районну Програму «Пільгове зубопротезування ветеранів війни і праці на 2020 рік».
3. Про внесення змін до заходів Програми забезпечення соціальними послугами мешканців Пришибської селищної ради комунальною установою Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області на 2020 рік.

4. Про внесення змін до заходів по реалізації «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Михайлівському районі на період 2017-2020 роки».
5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2019 №10 «Про районний бюджет на 2020 рік».
6. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
7. Про затвердження місцевої схеми формування екологічної мережі Михайлівського району Запорізької області.
8. Про передачу майна в комунальну власність Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.
9. Про передачу майна в комунальну власність Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
10. Про надання дозволу КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області на розміщення заглибленого пункту управління штабу району територіальної оборони.
11. Про звернення депутатів Михайлівської районної ради Запорізької області до Запорізької обласної ради.
12. Про звернення депутатів Михайлівської районної ради Запорізької області до акціонерів, керівництва ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат».
13. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.
14. Про затвердження комплексного плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.
15. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області на 2020 рік.
16. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.
17. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області на 2021 рік.
18. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради Запорізької області.

Результати поіменного голосування