Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до Михайлівської районної ради за 2016рік

За 12 місяців 2016 року до Михайлівської районної ради надійшло 14 запитів на інформацію, в тому числі: 1-й квартал  - 3 запита, 2-й квартал – 0 , 3-й квартал - 7 запитів, 4- й - 4 запита на інформацію.
За типом надходження у 2016 році 11 запитів надійшли поштою, 3 запита – електронною поштою.
Найбільш зацікавленими в отриманні інформації виявились фізичні особи - 8 запитів, від юридичних осіб надійшло 3 запита , та 2 запита від об’єднань громадян.
Якщо аналізувати активність громадськості щодо подання запитів на інформацію, то слід зазначити, що за 6 років, як вступив у дію Закон України «Про доступ до публічної інформації» в 2016 році до районної ради ради надійшло більше запитів на інформацію у порівнянні з минулими роками. Так у 2011 році було отримано 5 запитів на інформацію, у 2012 році – 11, у 2013 році – 4, у 2014 році – 3, у 2015 році – 9, а у 2016 році- 14 запитів на інформацію.
За звітний період надані відповіді на 13 запитів, по одному відмовлено згідно п.1 ч.1 ст. 22 Закону « Про доступ до публічної інформації».

Щодо тематики запитів.
Заявників цікавила інформація щодо демографічних показників населення Михайлівського району, кількості посадових осіб місцевого самоврядування, нагороджень та відзнак. Були також запити, у яких мова йшла про надання відомостей про правовий статус приміщення, надання погоджень на розробку технічної документації. Розглядались також запити, які стосувалися затвердженого розміру компенсаційних виплат за пільговий проїзд, інформації про діючі електронні адреси тощо.
Всі запити розглянуто та надано відповіді запитувачам у терміни, встановлені статтею 20 Закону України від 13.01.2011 No 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» впродовж п’яти робочих днів.