Про Порядок роботи із запитувачами інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Михайлівській районній раді

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою визначення порядку та механізму приведення діяльності виконавчого апарату районної ради до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Михайлівській районній раді:

1. Затвердити Порядок  роботи із запитувачами інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Михайлівській районній раді (додається).

2.Визначити відповідальну особу з питань запитів на інформацію у виконавчому апараті районної ради Деревську Юлію Володимирівну, спеціаліста І категорії загального відділу районної ради, спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – кабінет №1 адміністративної будівлі районної ради.

3.Загальному відділу та фінансово-господарському відділу виконавчого апарату районної ради забезпечити розміщення в газеті «Михайлівські новини» інформації   про відповідальну особу   з питань запитів на інформацію, спеціальне місце для роботи запитувачів з документами у виконавчому апараті районної ради та Порядок роботи із запитувачами інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Михайлівській районній раді, а також виготовлення і розміщення інформаційного стенду з відповідною інформацією у фойє на першому поверсі адміністративної будівлі районної ради.

4.Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради підготувати на чергову сесію районної ради проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення Михайлівської районної ради від 07.12.2010 №1 «Про регламент роботиМихайлівської районної ради Запорізької області шостого скликання».

5. Затвердити:

5.1.  форму для подання інформаційного запиту від фізичних осіб в письмовому виді (додається);

5.2.     форму для подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому виді (додається);

5.3.     форму для подання інформаційного запиту від  обєднань громадян в письмовому виді (додається);

6.      Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

Голова ради                                                                                                          М І Фатєєв

Повний текст розпорядження