Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до Михайлівської районної ради за 2017 рік

За 12 місяців 2017 року до Михайлівської районної ради надійшло 13 запитів на інформацію, в тому числі: 1-й квартал  - 1 запит, 2-й квартал – 0 , 3-й квартал - 5 запитів, 4- й - 7 запитів на інформацію.
    За типом надходження у 2017 році 1запит  надійшов  поштою, 6 запитів – електронною поштою,  6 - отримані особисто.
    Суб’єктами подання запиту у минулому році були : фізичні особи - 8 запитів, юридичні особи -  4 запита,  та 1 запит від громадської організації.
    У порівнянні з аналогічним періодом у 2016 році кількість зросла на 7 %.
    З 13 запитів - 5 не належали до компетенції районної ради, з  них 3 запита направлені належному розпоряднику згідно ч.3 ст. 22 Закону « Про доступ до публічної інформації», на  інші 8 запитів надані вичерпні відповіді у встановлений Законом термін.
Щодо тематики запитів.

Запити стосувались питань про наявність пам’ятників, вулиць та інших форм вшанування героїв АТО, декларації депутатів районної ради, наявність системи електронного поіменного голосування, рішення  районної ради. Запитували також інформацію про обговорення доцільності  зняття мораторію на продаж землі, про господарства району які  займаються овочівництвом.   Були запити, у яких мова йшла про надання документів,  що підтверджують право на отримання земельної частки (паю),  наявності земельних ділянок для будівництва об’єктів альтернативної енергетики та інші.
         Всі запити розглянуто та надано відповіді запитувачам у терміни, встановлені статтею 20 Закону України від 13.01.2011 No 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» впродовж п’яти робочих днів.