Відомості про стан проходження перевірки (Михайлівська районна рада Запорізької області)

ПІБ Посада Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Дата початку перевірки Результати перевірки
Василишина Олена Леонідівна Начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та юридичного обслуговування роботи ради Переглянути Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Василишиної Олени Леонідовни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Деревська Юлія Володимирівна Спеціаліст 1 категорії  Переглянути  Переглянути  01.11.2016 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Деревської Юлії Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Козаченко Надія Іванівна Начальник відділу «Об’єднаний трудовий архів»  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Козаченко Надії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Матросова Ірина Василівна Начальник організаційного відділу  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Матросової Ірини Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Момот Валентина Олександрівна Начальник фінансово-господарського відділу-головний бухгалтер  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Момот Валентини Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Ракша Ольга Миколаївна Керуючий справами виконавчого апарату районної ради  Переглянути  Переглянути  01.11.2016 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ракші Ольги Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Третяк Андрій Миколайович Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та юридичного обслуговування роботи ради  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Третяка Андрія Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Третяк Наталія Миколаївна Начальник загального відділу  Переглянути  Переглянути  01.11.2016 Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Третяк Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Тронь Катерина Сергіївна Головний спеціаліст-бухгалтер фінансово-господарського відділу  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тронь Катерини Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Щусь Руслан Вікторович Головний спеціаліст організаційного відділу  Переглянути  Переглянути  01.11.2016  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Щуся Руслана Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»
Левчук Андрій Сергійович Спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу Переглянути Переглянути  06.04.2017  Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Левчука Андрія Сергійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади»