Звіти депутатів

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Васильченка Сергія Володимировича про депутатську діяльність у 2016 році

Обраний депутатом Михайлівської районної ради за відкритим списком Аграрної партії України, виборчий округ № 24.
    Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом районної ради.
    Я є заступником голови постійної комісії районної ради з питань  підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Протягом 2016 року проведено 10 засідань комісії,  розглянуто 37 питань, більшість з них стосувалися діяльності комунальних підприємств районної ради, затвердження районних програм, передачі в користування нерухомого майна, транспортних засобів, оргтехніки та ін.
    Вхожу до депутатської групи «За добробут Михайлівщини».
    Свою діяльність у якості депутата Михайлівської районної ради спрямовував на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.
    Протягом 2016 року проводив особистий прийом громадян у приміщенні Любимівської сільської ради. Надійшло 55 звернень.
    Основні питання, які в них порушувались, це – надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, допомога у встановленні вуличних ліхтарів, придбання дров для опалення будинку та інші.  Всебічно сприяв позитивному їх вирішенню. Під час вирішення питань, які порушувались у зверненнях, взаємодіяв з Любимівською сільською радою та Михайлівською районною радою, направляв депутатські запити та клопотання до різних установ і організацій району.
    
    Брав участь у засіданнях сесій Любимівської сільської ради.
    
    22 квітня 2017 року звітував перед виборцями про свою діяльність у 2016 році. Особливо хвилюють громадян питання незадовільного стану автошляхів, забезпечення сталого водопостачання, освітлення вулиць, перспективи  об’єднання територіальних громад.
    Активно співпрацюю з Любимівським сільським головою, надаю посильну допомогу у вирішенні питань розвитку території, забезпечував овочевою продукцією дитячий садок та школу, допомагав у проведенні  поточного ремонту у цих закладах. Здійснюю утримання у належному стані місцевого стадіону та надаю всебічну допомогу місцевій футбольній команді.

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Добичиної Людмили Володимирівни про свою діяльність упродовж 2016 року

    Обрана депутатом Михайлівської районної ради від партії «Блок ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» по виборчому округу №19,  приймала активну участь в житті смт Пришиб та району . Всю діяльність спрямовувала на вирішення проблем, з якими до мене зверталися виборці. Постійно звертала увагу керівництва району на питання функціонування дошкільних закладів, оплату праці працівників дошкільних установ, охоплення дошкільною освітою дітей селища та району.

Детальніше: ЗВІТ  депутата Михайлівської районної ради VII скликання Добичиної Людмили Володимирівни  про свою...

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Левченко Надії Володимирівни про свою депутатську діяльність у 2016 році Обрана по багатомандатному виборчому округу № 27 від Михайлівської районної організації політичної партії «Опозиційний блок»

Свою депутатську діяльність виконую відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Я входжу до складу постійної комісії Михайлівської районної ради сьомого скликання з питань агропромислового комплексу та екології, на засіданнях якої було розглянуто наступні ключові питання:
- про хід виконання Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2015-2018 роки»;
- про Програму інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Михайлівського району на 2016 рік;
- про районну цільову Програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я» на 2016-2020 роки;
- про проведення місячника з благоустрою спортивних споруд Михайлівського району;
- про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2014 – 2018 роки;
- про внесення змін до Районної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.02.2012 № 5;
- про Програму інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Михайлівського району на 2017 рік;
- про затвердження Програми профілактики і боротьби зі сказом на території Михайлівського району на 2017 – 2021 роки.
Проводила особистий прийом громадян за адресою: с. Зразкове, 51. Протягом 2016 року надійшло 50 звернень. Основні питання, з якими звертались виборці: допомога у вирішенні соціально-побутових питань, заміна газового лічильного обладнання, проблеми у підключенні  до мережі електрозв’язку, надання допомоги для ремонту будинку, освітлення вулиць у нічний час та інше. Усі звернення розглянуті та вжито відповідні заходи для їх позитивного вирішення.
В ході роботи зі зверненнями мною направлялися депутатські запити до районного відділення ВАТ «Запоріжжяобленерго», Токмацького відділення ПАТ «Запоріжгаз» Плодородненської сільської ради.
15 березня 2017 року  звітувала перед виборцями про свою депутатську діяльність. Під час зустрічей жителі мого територіального виборчого округу порушують наступні питання: приватизація земельних ділянок, благоустрій сіл, освітлення вулиць, забезпечення сталого водопостачання, транспортне сполучення. Спільно з керівниками сільгосппідприємств, розташованих на території, та Плодородненським сільським головою намагаємось поступово їх вирішувати. Так, протягом минулого року, встановлено 6  вуличних ліхтарів в с. Зразкове та 5 – в           с. Радісне, проведено ямковий ремонт дороги у цих селах. З метою організації зайнятості молоді, пропаганди здорового способу життя та за сприяння районної організації ПП «Опозиційний блок» на футбольному полі в с. Зразкове встановлено нові футбольні ворота.
Брала участь у заходах, які відбувалися в клубі с. Зразкове, як підприємець організовувала солодкий стіл до свята 8-го Березня.
Ставлюся до  виконання своїх депутатських обов’язків чесно і відповідально.

ЗВІТ депутата Михайлівської районної ради VII скликання Верещаги Леоніда Івановича про депутатську діяльність у 2016 році

Обраний депутатом Михайлівської районної ради за відкритим списком політичної партії «Наш край», виборчий округ № 29.
Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом районної ради.
Вхожу до складу постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, бюджету та планування. Протягом 2016 року проведено 9  засідань комісії,  розглянуто  36 питань, головні з яких:
- про районний бюджет на 2017 рік;
- про Програму підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Михайлівського району на 2016-2020 роки;
- про програму функціонування Центру надання адміністративних послуг у Михайлівському районі на 2016-2020 роки;
- про районну цільову Програму «Призовна дільниця» на 2016-2017 роки;
- про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2017 рік;
- про Програму утримання закладів дошкільної освіти Михайлівського району на 2016-2017 роки.
В результаті обговорення всі питання, у деяких випадках з доповненнями і пропозиціями, були  рекомендовані для  затвердження на сесії районної ради.
Як депутат вхожу до фракції районної організації політичної партії «Наш край».
Свою діяльність у якості депутата Михайлівської районної ради спрямовував на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень. Як депутат районної ради та керівник  сільськогосподарського підприємства ТОВ «СПП ЛАНА» я всебічно сприяв розвитку соціальної інфраструктури на селі.
Так, протягом 2016 року проведено ямковий ремонт автошляхів в           с. Плодородне, придбано нову апаратуру для сільського Будинку культури, у глядацькій залі організовано перегляд кінофільмів, проведено поточні ремонти в сільському БК та в комунальному закладі «Плодородненський НВК І – ІІІ ступенів «ЗОНЗ-ДДЗ» Михайлівської районної ради Запорізької області, надавалася спонсорська допомога танцювальному колективу «Шанс», відновлено роботу дитячого майданчика та забезпечується його утримання в належному стані, де встановлено освітлення, також відновлено освітлення по вул. Миру, здійснюється водозабезпечення населення питною водою.
ТОВ «СПП ЛАНА» надавалася спонсорська допомога Плодородненській сільській раді в організації та  відзначенні державних свят та заходів місцевого значення.
У минулому році надавалася всебічна допомога учасникам АТО, які воюють на сході країни, паливно-мастильними, будівельними матеріалами, овочевою продукцією.
Особлива увага приділялася питанням благоустрою на території с. Плодородне та навколишніх сіл, вихованню бережливого ставлення до надбання територіальної громади, культури господарювання, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Під опікою господарства, яке я очолюю, знаходиться пам’ятник військовим льотчикам та паркова зона біля сільського Будинку культури.

Детальніше: ЗВІТ  депутата Михайлівської районної ради VII скликання Верещаги Леоніда Івановича  про...