Двадцять п'ята сесія

1. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 № 24 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями).
3. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання Програми підвищення енергоефективності Михайлівського району на 2017-2021 роки.

4. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Михайлівському районі на період 2017-2020 роки.
5. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської районної ради Запорізької області
6. Про впровадження у закладах освіти Михайлівського району закупівель послуг з постачання теплової енергії
7. Про хід виконання районної Програми «Пільгове зубопротезування ветеранів війни і праці та соціальний захист інвалідів на 2017-2019 роки».
8. Про зміни та доповнення до районної Програми «Пільгове зубопротезування ветеранів війни і праці та соціальний захист інвалідів на 2017-2019 роки».
9. Про впровадження у закладах культури Михайлівського району закупівель послуг з постачання теплової енергії.
10. Про затвердження тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням нетрадиційних джерел енергії окремим бюджетним закладам та установам Михайлівського району
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, юридичній особі –ТОВ «Агрофірма ім. Мічуріна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області загальною площею 14,1000 га. На голосування не виносилось. Повернуто на доопрацювання.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, юридичній особі –ТОВ «Агрофірма ім. Мічуріна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області загальною площею 26,2000 га. На голосування не виносилось. Повернуто на доопрацювання.

Результати поіменного голосування