Двадцять сьома сесія

1. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2017 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2018 рік.
2. Про виконання програми «Цукровий діабет» у Михайлівському районі на 2017 рік.
3. Про продовження строку дії Програм у закладах охорони здоров’я Михайлівського району на 2018 рік.

4. Про виконання Програми інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Михайлівського району на 2017рік.
5. Про внесення доповнень до районної Програми «Шкільний автобус» з 2017 по 2021 рік».
6. Про передачу шкільних автобусів на баланси комунальних закладів освіти Михайлівської районної ради Запорізької області.
7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку загальної середньої освіти Михайлівського району Запорізької області на 2016 -2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 11.02.2016 №2.
8. Про внесення доповнень до штатних розписів комунальних закладів освіти Михайлівської районної ради Запорізької області.
9. Про ліквідацію комунального закладу «Районний методичний кабінет» Михайлівської районної ради Запорізької області.
10. Про внесення доповнень до штатного розпису комунального закладу «Дитячий центр» Михайлівської районної ради Запорізької області.
11. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Михайлівської районної державної адміністрації та Михайлівської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2018-2019 роках.
12. Про районну Програму «Пільгове зубопротезування ветеранів війни і праці та соціальний захист інвалідів на 2018 рік».
13. Про районну Програму «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2018 рік».
14. Про Програму фінансування пільг на оплату послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2018 рік.
15. Про Програму утримання закладів дошкільної освіти Михайлівського району на 2018 рік.
16. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 № 24 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями).
17. Про районний бюджет на 2018 рік.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення юридичній особі –ТОВ «Агрофірма ім. Мічуріна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області загальною площею 26,2000 га
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення юридичній особі –ТОВ «Агрофірма ім. Мічуріна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області загальною площею 14,1000 га.
20. Про надання дозволу Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району на списання основних засобів (автомобілі) шляхом ліквідації.
21. Про передачу установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району до комунальної власності сільських рад (об’єднаних територіальних громад).
22. Про затвердження статутів комунальних установ культури району в новій редакції.
23. Про внесення змін до рішення районної ради від 12 січня 2016 року №17 «Про затвердження штатної чисельності працівників установ культури Михайлівської районної ради Запорізької області».
24. Про затвердження чисельності, структури виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
25. Про умови оплати праці виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
26. Про план роботи Михайлівської районної ради на 2018 рік.

Результати поіменного голосування