Сорок перша сесія

1. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2018 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівського району на 2019 рік.
2. Про програму забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності на території Михайлівського району та розвитку матеріально-технічної бази Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області на 2019-2020 роки.
3. Про продовження терміну дії Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.07.2015 № 3, на 2019 рік.

4. Про передачу майна, яке обліковується на балансі Михайлівської районної ради Запорізької області в позичку Михайлівській районній державній адміністрації Запорізької області.
5. Про виконання у 2018 році Програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту у Михайлівському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2016 №19.
6. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області набору медичних інструментів для установки тотальних цементних ендопротезів тазостегнового суглобу.
7. Про затвердження чисельності Територіального медичного об’єднання Михайлівського району Запорізької області.
8. Про затвердження Програми розвитку вторинного рівня надання медичної допомоги населенню Михайлівського району на 2019 рік.
9. Про продовження строку дії Програм у закладах охорони здоров’я Михайлівського району на 2019 рік.
10. Про хід виконання районної Програми інформатизації та комп’ютеризації закладів освіти Михайлівського району Запорізької області на 2016-2020 роки.
11. Про ліквідацію Комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Михайлівської районної ради Запорізької області.
12. Про затвердження Програми забезпечення діяльності закладів культури, які розташовані на території Пришибської селищної ради на 2019 рік.
13. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 № 17 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
14. Про районний бюджет на 2019 рік.
15. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської районної ради Запорізької області.
16. Про безоплатну передачу комунального закладу «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області у комунальну власність Михайлівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
17. Про передачу транспортного засобу – автомобіля ВАЗ 21099 до комунальної власності Роздольської сільської ради.
18. Про внесення змін до рішення від 31.05.2018 року №17 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт. Пришиб Пришибської селищної ради Михайлівського району Запорізької області».
19. Про передачу завершеного будівництвом об’єкта «Покрівля районного будинку культури, вул. Леніна, 38 смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Реконструкція з утепленням».
20. Про надання дозволу Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району Запорізької області на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
21. Про затвердження плану діяльності Михайлівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
22. Про надання в оренду нерухомого майна, що знаходиться на балансі Михайлівської районної ради.
23. Про припинення права постійного користування земельними ділянками комунальними закладами та установами Михайлівської районної ради Запорізької області.
24. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.10.2018 №11 «Про безоплатну передачу установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області у комунальну власність Роздольської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) та Михайлівської селищної ради(об’єднаної територіальної громади).
25. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 23.10.2018 №12 «Про припинення права оперативного управління».
26. Про передачу залишків коштів власних надходжень комунальних установ, закладів на рахунки, які будуть відкриті в установах та закладах Роздольської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) та Михайлівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).
27. Про план роботи Михайлівської районної ради на 2019 рік.
28. Про затвердження чисельності, структури апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
29. Про звернення депутатів Михайлівської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України.
30. Про звернення міського голови Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Коробова Ю.М.

Результати поіменного голосування