Сорок третя (позачергова) сесія

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 № 17 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».
3. Про затвердження Програми забезпечення соціальними послугами мешканців Пришибської селищної ради комунальною установою Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області на 2019 рік.

4. Про припинення права оперативного управління.
5. Про затвердження статуту комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу «Пришибська дитяча музична школа» Михайлівської районної ради Запорізької області в новій редакції.
6. Про надання дозволу КДОЗ «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області на списання основних засобів (транспортних засобів) шляхом ліквідації.
7. Про внесення змін до рішення Михайлівської районної ради від 21.12.2018 №11 «Про ліквідацію Комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Михайлівської районної ради Запорізької області».
8. Про надання в оренду нерухомого майна, що знаходиться на балансі Михайлівської районної ради.
9. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району до комунальної власності Роздольської сільської ради.
10. Про надання дозволу Територіальному медичному об’єднанню Михайлівського району на заключення договору позички з Комунальним некомерційним підприємством «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради Запорізької області.
11. Про умови оплати праці виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку.
12. Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради.
13. Про внесення доповнень до рішення Михайлівської районної ради від 17.12.2015 № 3 «Про утворення та обрання постійних комісій Михайлівської районної ради сьомого скликання».

Результати поіменного голосування