Сорок четверта сесія

1. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2018 рік.
2. Про виконання у 2018 році районної Програми забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів закладів загальної середньої освіти на 2018-2022 роки
3. Про виконання районної Програми забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності у Михайлівському районі та розвитку матеріально-технічної бази Михайлівського РВ УМВС на 2015-2018 роки

4. Про виконання Програми забезпечення профілактики ВІЛ - інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у Михайлівському районі на 2014 -2018 роки.
5. Про районну Програму «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2019 рік».
6. Про Програму фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2019 рік.
7. Про скасування рішення Михайлівської районної ради від 20.09.2018 №2 «Про передачу обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області»
8. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району.
9. Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області у комунальну власність Михайлівської селищної ради.
10. Про передачу майна Запорізькому обласному військовому комісаріату.
11. Про безоплатну передачу 950/10000 частини адміністративної будівлі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району до комунальної власності Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.
12. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району Запорізької області у комунальну власність Михайлівської селищної ради.
13. Про надання дозволу комунальній установі «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Михайлівської районної ради Запорізької області на списання основних засобів шляхом ліквідації.

Результати поіменного голосування