Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» надання публічної інформації Михайлівською районною радою здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з Законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) підпис і дату.

Форма подання інформаційного запиту від фізичних осіб в письмовому вигляді Форма подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому виді Форма подання інформаційного запиту від об'єднань громадян в письмовому виді

Приймання запитів та надання інформації
Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у приміщенні Михайлівської районної ради за адресою: 72002, Запорізька обл., смт Михайлівка, вул. Центральна, 36, приймальня районної ради, за телефоном (06132) 2-23-91  або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік прийому запитувачів інформації у Михайлівській районній раді

Деревська Юлія Володимирівна- провідний

спеціаліст відділу організаційного забезпечення

діяльності ради та із загальних питань

понеділок — четвер
з 8 до 17 години
(перерва з 12 до 12:45 години) п’ятниця
з 8 до 15:45 години
(перерва з 12 до 12:45 години)

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Розпорядження № 28-р від 18.04.2017 року "Про Порядок роботи із запитувачами інформації відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Михайлівській районній раді".

Аналіз запитів на інформацію, що надійшли до Михайлівської районної ради